’t Penseeltje –
Website en webshop
Samengevat:
- Website en webshop voor keramiek-atelier.
- Lokaal atelier met workshops.
- Creëren van een goed functionerende webshop.
- Klant had geen enkele ervaring met webshops.
Klant
’t Penseeltje
Zijpstraat 32 – 2570 Duffel
Antwerpen – België
penseeltje.be
Sector
Handel in keramiek beeldjes.
Eigen atelier en workshops.
Uitdaging
’t Penseeltje beschikte over een goed draaiend atelier in Duffel. De workshops in het beschilderen van keramiek werden druk bezocht, ook door mensen die niet in de omgeving wonen.
De uitdaging bestond er in:
- Enerzijds de klanten die verder wonen de kans te geven om materialen en beelden online te kopen;
- En anderzijds ’t Penseeltje en zijn webshop te positioneren als specialist naar mensen die de zaak nog niet kennen.
Oplossing
Na een zeer grondige voorbereiding inclusief stijloefening werd een sterke WordPress website opgebouwd met daarin geïntegreerd een ondertussen bijzonder uitgebreide webshop op basis van WooCommerce en betalingen via Mollie.
Bij de opbouw werd in het SEO-aspect rekening gehouden met zowel lokale marketing alsook aspecten van een bredere, Vlaamse positionering.
Resultaat
Zowel de website op zich als de ingebouwde webshop scoren erg stek in traditionele zoekmachines en in AI-systemen.
De klant bouwt zelfstandig het aanbod uit. Het vormt een erg levend geheel dat uitnodigt tot een regelmatig bezoek. Het klantenbestand – ook voor de workshops – groeide sterk van ‘eerder lokaal’ naar een heel brede regio.
Getuigenis Klant
Vera Ockers – “Ik had er een beetje schrik van, want nog nooit gewerkt met een webshop. Maar dankzij de heldere uitleg en de oefensessie ben ik vlot op gang geraakt. Als ik nu zie wat het effect op mijn klantenbestand is, dan besef ik dat ik veel eerder aan een webshop had moeten denken …”
Website voor zelfstandigen en vrije beroepen
Website voor zelfstandige – Case ‘Lingerie Katinka’ (met webshop)
Website voor zelfstandige – Case ‘MB Paintings’
Website voor zelfstandige – Case ‘Enthovin’ (met webshop)
Website voor vrij beroep – Case ‘Coaching Company’
Website voor zelfstandige – Case ‘Schrijnwerken Steylaerts’
Nuttige links
… nog even geduld …

